Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Siber Kurtarma, Yedekleme ve Felaket Kurtarma ile iş sürekliliğinde sinerjiyi yakalamak

Siber Kurtarma, Yedekleme ve Felaket Kurtarma ile iş sürekliliğinde sinerjiyi yakalamak

Günümüzde her 39 saniyede bir siber saldırı gerçekleşiyor. Siber saldırganlar ise daha yıkıcı etkiler için alışılagelmiş hedefler yerine, iş sürekliliğini için en büyük koz olan veri yedeklerini hedef alıyorlar. Artık bu gibi saldırıları engellemek için geleneksel güvenlik politikalarından çok daha fazlasına ihtiyaç duyuluyor.

18 Mayıs, Salı günü saat 10.00’da, GlassHouse Çözüm Mimarı İpek Öztüre, Dell Technologies Veri Koruma Çözümleri Ülke Müdürü Şevket Ağaoğlu ve ÇözümPark’tan Hakan Uzuner’in katılımı ile gerçekleşen webinar’da siber tehditlerin değişen yüzü konuşuldu.

Aynı zamanda, iş sürekliliği için yedekleme, felaket kurtarma ve siber güvenlik politikalarınız arasında nasıl sinerji yaratabileceğinize dair pek çok teknik detay ve çözüm yöntemini keşfedeceksiniz. Veri analitiğine dayalı dinamik geri yükleme süreçleri ile değişmez veri kopyaları oluşturarak veri kaybı veya bozulma riskini nasıl azaltacağınıza dair bu çok özel webinar’ı izlemek için hemen tıklayın!
 


GlassHouse çözümleri ile ilgili sorularınızı bilgi@glasshouse.com.tr adresine e-posta atabilir, detaylı bilgi almak için +90 (850) 885 0175 no’lu Ücretsiz Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

 

Gelecek webinarlarımızla ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız