Hakkımızda

GlassHouse 2004 senesinden beri Türkiye’nin en önemli kuruluşlarına servis vermektedir. Kurumsal yapısı, geniş kadrosu ve güçlü mali yapısı ile müşterilerinin dijitalleşme yolculuğuna destek olmaktadır. Aynı zamanda SAP altyapısı, VMware altyapısı, veri yedekliliği ve iş sürekliliği çözümleri de sağlayan servis odaklı bir entegratördür.

 

Dell EMC’nin en yüksek seviye (Titanium) iş ortağı olarak Dell EMC adına veri depolama ve sunucu ürünlerine üretici garantisi verebilen GlassHouse, VMware iş ortağı olarak müşteri ortamı sanallaştırma ve SAP ortağı olarak da sanal ortamlarda SAP alt yapısı hazırlar.

 

GlassHouse’un, Dell EMC Cloud Service Provider olarak müşterilerine Backup-aaS, Disaster Recovery-aaS, SAP ve SAP Hana-aaS çözümlerini sunduğu GlassHouse Cloud, hem Türkiye’de kurduğu Tier 4-ready bulut ortamını hem de Microsoft Azure gibi ortakları tarafından sağlanan ortamları kapsar.

 

GlassHouse’un  iş modelinde, bulut bir yer değil, bir operasyon modeli ve iş yapış şeklidir. Bu operasyon modelini desteklemek için gerektiğinde  GlassHouse, müşterilerine yerinde hizmet verecek insan kaynağı tedarik eder ve yönetilen hizmetleriyle istenen görevleri müşteri adına yerine getirir.

 

 

MERSİS numarası, ticaret ünvanı, merkez
Mersis No: 0613048194700014
Ticari Ünvanı: Glasshouse Bilgi Sistemleri Ticaret A.Ş.
Merkez: Ayazağa Mah. Cendere Cad. No 109-I Vadistanbul 2 A BlokKat 6 Daire 51-50-49
Sarıyer – İstanbul

 

YK başkan ve üyelerinin ad-soyadları
YK Başkanı: Orhan Ayanlar
YK Başkan Yardımcısı: Ahmet Faralyalı
YK Üyesi: Alp Bağrıaçık

 

Taahhüt edilen ve ödenen sermaye miktarı
200.000 TL

 

Denetçisinin ünvanı, merkezi, tescil edilen şube
Denetçisinin Ünvanı: Güney Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş.
Merkezi: İstanbul Sarıyer
Tescil Edilen Şube: İstanbul