Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Yönetilen SAP Basis Hizmeti

GlassHouse, SAP servis portföyünü Yönetilen SAP Basis Hizmetleri ile genişletmeye devam ediyor.


Günümüzde kurumlar, SAP çözümlerini sadece muhasebe gibi arka ofis amacı ile değil, üretim planlama, akıllı depo, satış, insan kaynakları, nakliye optimizasyonu, tedarik zinciri gibi kurumu kurum yapan iş süreçlerinin merkezine koydukları için, SAP altyapıları ile ilgili bir kesintiye tahammülleri daha azdır. Bu da, deneyimli, meraklı ve çözüm odaklı bir ekiple çalışmalarını gerektiriyor. Çünkü iş dünyasında en değerli sermaye zaman ve bir sorun oluştuğunda o sorun giderilene kadar yaşanan kayıp, kurumlar için büyük bir dezavantaj yaratıyor.

GlassHouse, Yönetilen SAP Basis Hizmetleri ile, butik proje bazlı ihtiyaçlarınızdan tüm SAP altyapınız için 7/24 İzleme ve desteğine kadar SAP çözümlerine ulaşmanızı sağlıyor. Lider şirketler; pazar fırsatlarını artırmak, kâr hedeflerine ulaşmak ve pazar paylarını büyütmek için artık birer Akıllı İşletmeye dönüşmek zorunda. Akıllı işletmeler vizyonuyla ürün ve çözüm portföyünü sürekli geliştiren SAP, Türkiye’de ilk 500’de yer alan öncü şirketlerin çözüm ortağı olarak liderliğini sürdürüyor. SAP’nin Türkiye’deki en büyük servis iş ortaklarından olan GlassHouse, 20 yıllık deneyimli kadrosu tarafından sağlanan Yönetilen SAP Basis hizmetiyle, tüm BT süreçlerinizi bulutta etkin olacak şekilde yeniden tasarlıyor.

GlassHouse Yönetilen SAP Hizmeti, temel iş faaliyetlerine odaklanmanıza izin veren SAP ortamınızın sorumluluğunu kendi üzerine alır ve 7/24 destek sağlar.

SAP ortamınızı korumak ve yönetmek çok zahmetli bir iştir ve şirket içinde geliştirilen SAP teknik becerileri olmadan daha zorlu sorunların üstesinden gelmek mümkün olmayabilir.  Şirketler, SAP sistemlerinin manuel olarak izlenmesi sebebiyle, hem çalışan zamanında hem de iş faaliyetlerinde kesinti yaşıyor ve bu durumda işinize maliyet ekleyen sayısız çalışma saatinin kaybolması anlamına geliyor.

Yönetilen SAP hizmetimiz sayesinde sisteminizde bir sorun varsa, daha siz fark etmeden önce bunu bileceğiz ve gerekli önlemleri alabileceğiz.

24/7 izleme sistemiyle birleştirdiğimiz uzman bilgimiz sayesinde, SAP portföyünüzün sürekli ve güncel kalmasını sağlamak artık bizim sorumluluğumuzda.

GlassHouse Yönetilen SAP Basis Hizmetlerimiz:

 
 • SAP çözümleri için kapasite planlama, boyutlandırma ve yapılandırma
 • SAP Güvenlik ve Yetkilendirme
 • SAP Single-Sign-On
 • SAP Platform Göçleri
 • SAP Sürüm Güncelleme
 • SAP Değerlendirme Hizmetleri
 • SAP Veri Arşivleme
 • SAP Performans Düzenlemeleri
 • SAP Teknik Proje Yönetimi
 • SAP HANA
 • SAP TDMS
 • SAP Contact Center (SAP BCM)
 

Yönetilen SAP Basis hizmeti sayesinde;

İkon BT OPERASYONLARINIZIN MALİYETİNİ AZALTIN
Uzman bilgi birikimi, yeniliklerin sürekli olarak uygulanması ve best-practice araç ile süreçlerin kullanımı sayesinde BT operasyon maliyetleriniz dramatik olarak düşüyor.
İkon YATIRIM MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN
Yatırım maliyetlerinizi (capex) fiili operasyonlar için gereken esnek bir şekilde ayarlanabilir harcamalara dönüştürün.
İkon OPERASYONEL RİSKLERİ AZALTIN
Operasyonel risklerinizi GlassHouse’a devrederek rahat bir nefes alın.
İkon MALİYET GÜVENLİĞİNDEN YARARLANIN
Özel ihtiyaçlarınıza ve servis paketlerinize göre uyarlanmış yüksek kaliteli hizmetler sayesinde maliyetlerinizi güvene alın.
İkon ESNEKLİĞİNİZİ ARTTIRIN
Risk ve operasyonel yüklerin paylaşımı sayesinde BT ekibinizin özgürlüğünü arttırın ve daha stratejik çalışmalar yapmasını sağlayın.
İkon İNOVASYON YETENEĞİNİZİ ARTTIRIN
En son teknolojilere ve ürünlere erişimin yanı sıra, SAP hizmetlerinde uzmanlaşmış bir ortağın mevcut teknik bilgisi sayesinde yenilikçi çalışmalara imza atın.
 
 
 

Yönetilen Hizmetler 
Yönetilen SAP Basis hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız