Referanslar

Şirketiniz hangi sektörde hizmet veriyor ya da hangi ölçekte olursa olsun, günümüz koşullarında teknoloji ürünleri kullanmadan ayakta durabilmesi bile çok zor.

Hızlı ve sürekli gelişen teknoloji iş yapış şekillerimizi de değiştirmemizi gerektiriyor. Bu yetişmenin zor olduğu, dinamik ve yenilikçi dönüşüm çağında işletmelerin BT süreçlerini deneyimli, güvenilir ve alanında en iyilerin oluşturduğu profesyonel bir ekiple yürütmesi, işletmeye hem maliyette tasarruf sağlıyor hem de zaman kazandırıyor.

Yapılan araştırmalar, bir şirketin sürdürülebilir büyümesi için sayılan önerilerin ilk sıralarına BT süreçlerinin iyi yönetilmesini koyuyor. Bugünün BT süreçlerini yerine getirirken altyapınızı kendi başınıza yönetmek, karmaşık, maliyetli ve zaman alıcı olabilir. 15 yıllık birikimiyle Türkiye’nin en önemli kuruluşlarının dijital dönüşüm ortağı olan GlassHouse, Yönetilen Hizmetler servisiyle kurumların ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirir. GlassHouse Yönetilen Hizmetler, ihtiyacınız olan kaynaklara ve altyapıya, ilk yatırım maliyetine katlanmadan sahip olma imkanı sunar. GlassHouse’un profesyonel ekibi, karmaşık altyapı ihtiyaçlarınızı süreçlerinize uygun olarak tasarlayarak, dinamik ve en etkili hizmeti almanızı sağlar.

Operasyonlarınızı ölçeklendirirken, maliyetlerinizi düşürme ve güvenilirliği arttırma hedefinizi beraber yakalayalım.

Hemen Görüşelim

GlassHouse Cloud Hizmetleri

SAP as a Service

Altyapı ve SAP Basis hizmetlerini birlikte sunuyoruz.

Infrastructure as a Service

Türkiye’de Tier IV ortamda işletmenize bulut altyapısı.

Disaster Recovery as a Service

GlassHouse güvencesi ile buluttan iş sürekliliği.

Monitoring as a Service

BT Operasyonunuzu 7/24 izleme servisi.

 

Backup as a Service

Veri yedekleme için bulutta Data Domain kalitesi.

Microsoft Azure

Türkiye’nin en büyük SAP on Azure servis sağlayıcısı.

 

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları